[social] [social_icon link="#" title="Twitter" type="twitter" /] [social_icon link="#" title="Facebook" type="facebook" /] [social_icon link="#" title="LinkedIn" type="linkedin" /] [social_icon link="#" title="Pinterest" type="pinterest" /] [social_icon link="#" title="RSS" type="rss" /] [/social]

Kapalı Nişanlık Modelleri

1

tesettur-nisanlik-modelleri5367234En güzel kapalı nişanlık modelini mi arıyorsunuz? O halde burda durun. 2012 yılının en son moda kapalı nişanlık tasarımlarıyla karşınızdayım. Klasik, modern tesettür nişanlık modelleri her isteğe ve her zevke uygun modeller sitemizde mevcuttur hanımlar. Buyrun en güzellerini sizler için ayırdım.

[nggallery id=36]

Paylaş

Yazar Hakkında

1 Yorum

  1. Tesettür Kampanya on

    Tesettür nişanlık ve diğer söz vs. merasimleri için tercih edilen elbiseler her gün daha da çeşitleniyor. Özellikle gelişen talep ve tasarım eğrisi ile tesettürlü bayanların özel günler için kullanabilecekleri abiye ve nişanlıklarda seçenek olarak bollaşıyor. 2013de daha çok kırmızı ve pembe tonları hakim iken, 2014 de lila ve açık pastel renklerin öne çıkacağı görülüyor.